Kariéra

Hledáme realitní makléře do dynamicky rostoucího týmu nově založené realitní kanceláře v Praze. V současné době hledáme nové členy do našeho týmu. Staňte se součástí rozvíjející se společnosti.

Náplň práce:

  • zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitostí
  • telefonický i osobní kontakt s klienty
  • vedení obchodních jednání
  • práce s databází klientů a nemovitostí
  • domlouvání a realizace prohlídek nemovitostí
  • získávání nových nemovitostí

Požadujeme:

  • výborná ZNALOST ANGLICKÉHO JAZYKA slovem a písmem
  • samostatnost
  • časová flexibilita
  • zodpovědnost
  • odolnost proti stresu
  • obchodní talent a orientaci na zákazníka
  • uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Internet)
  • dobré vyjednávací a komunikační schopnosti
  • reprezentativní a příjemné vystupování
  • smysl pro pečlivost, schopnost pracovat na více úkolech najednou

Nabízíme:

  • moderní zázemí rozvíjející společnosti
  • atraktivní provizní systém
  • odborné zaškolení a neustálé vzdělávání v oboru
  • možnost profesního vývoje a osobního růstu
  • motivující finanční podmínky závislé na výsledcích
  • týmovou práci v mladém ambiciózním a cílevědomém kolektivu

Pro úspěšné makléře:

  • Volná pracovní doba
  • Nadstandardní příjmy

Přijímáme vhodné kandidáty i bez praxe – zaškolíme Vás!

Zašlete životopis na adresu info@irealitypraha.cz